Nowe czary

przydałaby się obsługa czarów przyzywających tak by nie ograniczały się tylko do żywiołaków
(żeby w nowym czarze móc przyzwać np. feniksy),
poza tym przydałyby się czary działające na armię w trybie ekranu przygody np. przyzwanie istot na stałe, dawanie premii na następną bitwę całej armii (jak fontanny), na dzień lub tydzień, poza tym widzi mi się czar mapy przygody który umieszczałby na niej przeszkodę na określony czas (dzień, tydzień, czy jak to będzie w opisie czaru), lub nawet zamiast przeszkody konkretny obiekt mapy przygody (fajne byłoby przyzwanie garnizonu lub np. magicznej studni lub jakiegoś innego obiektu dającego premię)

można też pomyśleć nad carami które przyzwą stworzenia jako stack na mapie przygód :wink:

Osobiście byłbym za dodaniem TYLKO DWÓCH, w “miarę” oficjalnych czarów ;]. Fear/Strach, został usunięty w Armageddon’s Blade, następnie zastąpiony przez Titan’s Thunder/Grom Tytana, wiemy jak miał mniej więcej działać (opis) i posiada animację w plikach (takie czerwone oko, przypisane jako umiejętność potwora nazwą o dziwo). Drugim była by Zamieć/Blizzard, czar który na pewno zostałby dodany, gdyby do gry miało dojść Ostrze Mrozu (identyczne jak Armageddon, z tym że nie działa na stwory lodowe/wodne).

Oooo tak :slight_smile: Też zawsze brakowało mi tego czaru i Ostrza Mrozu w Herosach 3. Dodanie ich byłoby ciekawe. Można by jeszcze dodać opcję, że kiedy walczą 2 bohaterowie z których jeden ma Ostrze Mrozu a drugi Armageddonu, to po użyciu jednego z czarów oboje przegrywają walkę :wink: