H3: Horn of the Abyss

Przeczytajcie sobie to, drodzy (by Dagon z JB):
Najnowsze doniesienia by Docent_Picolan

  • potwierdziły się moje przypuszczenia. Każda frakcja ma dostać nową maszynę oblężniczą. Jednak standardowe też będą dostępne. Będziemy musieli wybrać między jedną a drugą. Wynika z tego, że będą jakieś istotne różnice między nimi - może poziom podstawowy i ulepszenie?

  • całkowicie nowe jednostki 8lvl a raczej Strażnicy miast(ang: Town Keepers). Nowe nazwy, zdolności i oczywiście projekty. Będą dostępne jedynie w miastach gdzie jest wybudowany Kapitol.

Kolejny błąd końcówki jak zwykle ;p

Te dodatkowe machiny oblężnicze to nie głupi pomysł tylko jak dla każdego miasta zrobić nowe unikalne?
A z tym 8-poziomowym stworem,obrońcą zamku to chyba pomysł z Disciples II.

napisałem katapulta bo będzie miało jej działanie

To jest dzieło ich grafika
I jeszcze coś.Na ich rosyjskim forum znalazłem miasto krasnali i screny
pierwszy link to screeny a drugi to strona z screenami
Nowy folder.rar

forum.df2.ru/index.php?showtopic=8014

Miasto krasnali… i niech mi ktoś powie, że to nie jest wzorowane na Heroes V, a nie uwierzę. No cóż, niech robią, może im coś z tego wyjdzie i będą chcieli zrobić z tego moda do VCMI (jak już będzie taka możliwość). Nie wiem jednak po co rozpoczynać robienie takiej dużej ilości miast - lepiej byłoby skończyć te kilka, do których najwięcej zrobili (The Forge, Bastion - egipskie, Grove).

prawie wszystkie jednostki krasnali są wzorowane na H5 jak by zrobili do tego jakąś fajną kampanie to nie mam nic przeciwko

Moim zdaniem to mista krasanali nie wypali jak reszta,a pozatym jak wyjdzie miasto krasnali to wyjdzie miasto elfów , golemów , aniołów i bóg wie co.
Ale jak robią niech robią,może im to wyjdzie.

Tylko wtedy co z Rampartem? Tam w koncu tez sa krasnale :slight_smile:

krasnale z rampartu są południowe a te nowe północne

A czym się mają różnić krasnoludowie południowi od tych północnych?
Poza tym chyba właśnie Rampart reprezentował krainę Avlee, która leży w północnej części Antagarichu?

Na ogół nie ma raczej południowych krasnali a północne to “mroźne” graliście kiedyś w disciples II?

Ten moździerz będzie się nazywał bombard

Większość jest wzorowana ale nie wszystkie/Np. jednostka 7 poziomu - Yeti

W H3, ani innych grach osadzonych w tym świecie, nigdy nie było żadnych mroźnych krasnoludów, a przynajmniej ja nic o nich nie słyszałem. Mroźny był tylko Tower, ale geograficznie był południowy (Bracada).

Rozlokowanie poszczególnych krain obrazuje choćby ta mapka:
images.wikia.com/mightandmagic/e … ch_big.jpg

Może bedą one na tej wyspie w północno -zachodniej części Antagarichu

Krystian, tu masz wszystko wyjaśnione.

To dobrze, że wreszcie za modding biorą się profesjonaliści, ale mi się osobiście miasta z HotA’y nie podobają. Wziętę z kosmosu, a Kronwerk nawet z H5 :open_mouth:

Śnieżne elfy??? Jest coś takiego??

Tak. Np. w Heroes Chronicles Ep.8 - Sword of Frost (niedostępny w Polsce). Tarnum walczy ze m.in. śnieżnymi elfami… oczywiście ze względu na podejście 3DO do tej serii są to normalne elfy z Rampart :-/

Mogli by zrobić bajeczkę że krasnoludy się zbuntowali za nadgodziny i zrobiły :sunglasses: Kronwerk :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tylko wiesz, ja po nowych modach/dodatkach nie oczekuję bajeczki zerżniętej z Disciples, H5 i “ogólnego fantasy”, tylko czegoś, co będzie pasowało do Heroes.

@Zizi: to HoMM a nie Disciples - pamiętaj o tym.

Apropo tych śnieżnych elfów nie ma czegoś takiego,a może śmieszne elfy ;p

Kolego, północnych krasnali też nie ma.

A tak w ogóle to polecam HC8 (Sword of Frost), zrozumiesz.