Export Bohaterów

Graliście pewnie kiedyś w Disciples
Tak były takie fajne opcje jak awans jednostki po iluś exp.
i Tu nasuwają sie dwa pytania

  1. Czy będzię do wyboru awans;ulepszanie jednostek jeśli bedzi doświadczenie w jednostach?

  2. Exportowany bohater, ja tam lubie samym bohaterem w WoG kosić całe wsie.
    Oczywiście bohater exportowy by wolniej exp zgarniał, i na poziom można wybrać które artefakty da się włożyć (jak disciples żeby np założyć heł trzeba sie było nauczyć odpowiedniej umiejętności

ps. Czy będą domyślnie wgrane ulepszenia które bedziemy chcieli mieć w rozgrywce?

Strasznie dawno w pierwszą część (jeszcze gdy ta gra świeżutka) i niedużo - jakoś mi nie podeszła. Ale może jestem zbyt wybredny - w sumie tylko dwie serie strategii turowych są dla mnie warte zachodu - Heroesy i Cywilizacje (z przyległościami).

Myślę, że będzie się dało takie coś skryptami zrobić (gdy będzie w miarę rozbudowany system skryptów).

W H3 nie ma walczących bohaterów, czy chodzi Ci o dowódcę?
I czym jest w tym kontekście “eksport bohatera”?

A skąd gra ma domyślnie wiedzieć, które ulepszenia chcesz mieć w rozgrywce?

Eksport bohatera zapisywał wszystko co on miał(poziom,umiejętności) i można było zachować kilka artefaktów w disciples, no i głównie służyło to do kontynuowania kampani czyli wczytywało się bohatera i można było nim grać w następnej części :slight_smile: tu to raczej nie miałoby zastosowania no chyba że opcja przenoszenia kilku artefaktów z poprzedniej misji :stuck_out_tongue:

W H3 bohaterowie przechodzą między poszczególnymi misjami kampanii. I, o ile dobrze pamiętam, nawet standardowy ich edytor pozwalał na przenoszenie ich wraz z artefaktami.

Tak,i dlatego chyba temat powinien być zamknięty