Biedacki nieprzetestowany remix The Mandate of Heaven dla znudzonych

Naszła mnie dziś myśl, żeby przerobić sobie staruteńką mapę z czasów RoE, The Mandate of Heaven. Nie chodziło mi o balansowanie jej na nowo lub robienie trudniejszej wersji. Po prostu chciałem sobie pozastępować niektóre obiekty nowymi, pasującymi do Might and Magic VI (taka trochę ręczna wogifikacja). Uprzedzam, że powstało to dosłownie w krótki moment, a w szóstkę ostatnio grałem parę lat temu, więc mogło mi się parę rzeczy pomylić. Również muszę powiedzieć, że edytor map VCMI działa paskudnie wolno i przestawienie nawet jednej górki to koszmar (wersja 0.1 zobowiązuje). Dlatego chciałem jak najszybciej mieć to wszystko z głowy. Testów żadnych nie robiłem, zagram sobie tylko raz i nie będę niczego zmieniał, więc wrzucam od razu do pobrania dla zainteresowanych takim czymś.

Poniżej przykładowe zrzuty ekranu dla porównania, po lewej oryginał, po prawej ręczna vcmifikacja zgodnie z duchem MM6:

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/YkHV372

Ośrodek wypoczynkowy Abdula staje się pełnoprawnym miastem.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/VFgOMKC

Świątynia Baa to teraz bank z ToW.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/XbJrqjg

Silver Helm Outpust to również bank, a nie kurde wiatrak.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/XbJrqjg.png

Tarczy Lorda Kilburna pilnują wilkołaki.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/UwQ2Dvd.png

W Grobowcu Varn urzędują Anubisy.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/WhNOhY7

I symboliczni Druidzi z Monolitu.

imgur. [Sorry, new users can only put 2 links in a post.] com/ol68NHn

Jeszcze raz powtórzę, powstało to wszystko przed chwilą, bo mnie naszła ochota na pogranie w tę mapę. Sensowniej by było zrobić całą mapę od nowa, ale tego się nie podejmuję. Niczego więcej nie będę poprawiał/dorabiał, więc ewentualna informacja zwrotna pójdzie w próżnię.

Nie da się rzucić mapy .vmap jako załącznika, bo jestem nowym użytkownikiem, to zedytuję posta później i dodam.

PS Obrazków i linków też się nie da normalnie. Kto będzie się miał ochotę z tym babrać, to sobie poradzi.