Miesiecznik WoH

tawerna.rpg.pl/VCMI-063-ujzalo-swiatlo-dzienne-n4773.php
Jak ladnie :slight_smile:

Bardzo ładnie :mrgreen:
A kiedy będzie Nowy numer Miesięcznika WoH

10.10.08

Macie jakieś opóźnienie :question: Dziś jest 13 i niema jeszcze nowego numeru :imp:

15 wychodzi termin sie zmienil

Acha :astonished:
No cóż może VCMI jest znane ale forum to już nie.12 osób które odwiedza dziennie to nie dużo …Ale jak ktoś chce poszperać i coś ukraść to już można.Kiedyś na to forum wrzuciłem screeny z Hota.Dziwne że niezbyt później zauważyłem ten sam rar z tym samym adresem do pobrania na Forum Jaskini Behemota.

No to już nie do mnie jakby to sie na Akademii Wojny pojawiło to inna sprawa. Jak ktoś podał linka skąd wziął rar’a lub autora nie ma problemu a jak nie to troche chamskie jest.

A wywiad już napisany :question:

ta w tym numerze będą moje 2 teksty z czego się ciesze :slight_smile:

Chyba macie znowu opóźnienie

Tak małe i niby 20 ma wyjsc juz na pewno ale zobaczymy

Już wyszło.Artykuł fajny .Może chociaż 1 osoba się zarejestruje na Forum.

black.webd.pl/liga/Downloads/Woh_Monthly_News_4.zip

Wlasnie mialem napisac ze wyszlo. Artykul sie podoba to sie ciesze

Tylko szkoda że wyszło tak późno

Majer, a czy przy “produkcji” miesięcznika posiadacie jakiegoś korektora? Bo właśnie na stronie 14 zauważyłem coś takiego:

A na wyrazach od “Wojowników” do “pewno” jest umieszczone białymi literami takie zdanie: “Mafioss gra w Tibię”. I nawet tego nie da się w ogóle jakkolwiek zaznaczyć.

A rzeczywiście coś jest ale to już nie do mnie ja tylko jestem redaktorem z takim czymś do Black Mosesa jak chcesz moge ci dać jego gg

A czy ten Black Moses posiada jakiś email, bo nie używam żadnych komunikatorów, bo mi system (za przeproszeniem) pieprzą, co ty na to?

To najlepiej bedzie jak ja go poinformuje o tym

Tak byłoby najlepiej, bo wtedy będzie wiedział od kogo dostał wiadomość i nie potraktuje tego jako spamu albo głupiego dowcipu.

Poślizg był, ale zawsze lepiej późno niż wcale. Ale doskonale wiem, jak ciężko jest dotrzymać zapowiedzianego terminu ukończenia czegoś. :wink:
Dziękuję Majerowi za artykuł o VCMI, wywiad ze mną i dobre słowo! Pozdrów całą redakcję :slight_smile:

Easter Egg pewnie :stuck_out_tongue: