H3: Horn of the Abyss

Jakoś pod tym linkiem nie znalazłem nigdzie nawet wersji beta… Mógłbyś dać link bezpośredni?

Nie ma, bo już usunęli. Twórcy HotA wyraźnie wyrazili brak swojej zgody na rozpowszechnianie tamtej wersji, który należałoby, przynajmniej publicznie, uszanować. Jeśli bardzo ci zależy na tej becie, możesz spróbować wysłać do kogoś PMa / maila z prośbą - ale nie do mnie, bo ja nie mam.

Nie wiedziałem, że oni nie chcieli wypuścić tej wersji beta :slight_smile:

W sumie mogę poczekać, choć chętnie zobaczyłbym te nowe zamki i nie tylko :slight_smile:

A no nie chcieli. To była wczesna pre-alfa do testów zamkniętych. Jakiś tester ją rozpowszechnił… A co do dostępności tej wersji to nadal hula po sieci i można ją nadal znaleźć (sprawdzone). Sieć jest jak czarna dziura, co raz do niej wpadnie już jej nie opuści :stuck_out_tongue:
Teraz trochę informacji: Limit miast został rzeczywiście jakimś sposobem ominięty. Jest magiczne 10 miast do wyboru. Jak tego dokonali nie udało mi się dowiedzieć…(najważniejsza część kodu znajduje się w pliku dat do którego nie mogłem się dobrać). W tym samym pliku znajduje się też jak mniemam tłumaczenie. Co do 10’tego miasta przypuszczam że osiągnęli to poprzez dodanie kodu do zmodyfikowanego przez nich pliku *.exe oraz wprowadzenie nowej biblioteki *.dll.
A więc HOtA będzie tak jak zapowiadali projektem zamkniętym czyli nikt poza deweloperami nie będzie mógł wprowadzić zmian w kodzie.

czyżby HotA stanęła na nogi?
tawerna.biz/czytaj_artykul_4 … s-iii.html

włąśnie pobieram by zobaczyć jak to wygląda…

Zapomniałem napisać… pewnie już sprawdziliście sami no ale…
HoTa czasami crashuje ale poza tym jest całkiem fajna, nowy zamek dobrze zbalansowany moim zdanie, za to kampania żałosna(można ją w całości przejść na szybkiej walce). Generalnie warto byłoby uwzględnić ten zameczek w VCMI… Możecie się z nimi dogadać by udostęnili wam grafiki etc i w którejś z kolejny wersji dorzucić piracki zamek do VCMI?