A takie tam pytanie

Cześć,

Po pierwsze muszę połechtać Wasze ego - dobra robota z projektem :slight_smile: Co prawda sam nie korzystam (jeszcze), ale śledzę postępy.

Mam pytanie, na które odpowiedź być może gdzieś się tu znajduje, ale do tej pory jej nie znalazłem.

Czy mimo faktu, iż projekt jest “przeróbką” WoG-a będzie można grać w zupełnie niezmodyfikowanych - od strony zasad gry - Heroesów, tylko z wyższą rozdzielczością itd.? WoG ma dużo fajnych pomysłów (masowe wykupowanie oddziałów, zmiana kolejności bohaterów na liście), ale ma też dużo takich, które nie przypadły mi w ogóle do gustu (przekombinowane skille, podstawienie ikonek z H2 zamiast oryginalnych z H3 itd). Chętnie bym sobie za to w przyszłości wypróbował HotA w full HD dzięki Waszym zabiegom programistycznym :slight_smile:

Dzięki z góry za odpowiedź,
Iyoossaev

Obecnie obsługujemy tylko kilka cech WoGa (np. dowódcy, doświadczenie jednostek, dodatkowe jednostki) i IIRC (prawie) wszystko z tego da się wyłączyć. Sporo osób chce Heroes III bazujące na SoD i myślę, że w końcu taki mod powstanie.

Należy pamiętać, że większość modyfikacji, które przynosi WoG bazuje na skryptach ERM, których nie obsługujemy (i w pełni nigdy nie będziemy obsługiwać z powodu zagrożenia bezpieczeństwa rozgrywki sieciowej). Być może część skryptów zostanie zaimplementowana w silniku, ale będą to zmiany opcjonalne (jak nowy ekran jednostki).

Dzięki za odpowiedź, w dodatku taką satysfakcjonującą :slight_smile: