Nowe działy

W związku z rozwojem polskojęzycznej części naszego forum, uznałem iż dobrze byłoby przeorganizować układ działów. Tak też uczyniłem, powiększając ich liczbę do pięciu i przesuwając odpowiednio istniejące wątki.
Zapełniajcie je śmiało licznymi, ale i merytorycznymi wątkami! :slight_smile:

Jeśli macie jakieś dalsze sugestie odnośnie układu for, chętnie ich wysłucham :slight_smile:

Myślę że dział błędy powinien być wydzielony osobno, i tylko admini mogli by w nim zakładać tematy. Chodzi mi o to aby dla każdej nowej wersji projektu był osobny temat na błędy, w 1 poście np. znajdował by się changelog. Zgłaszając jakiś błąd trzeba przelecieć cały temat aby zobaczyć czy ktoś już tego nie zgłosił, dodatkowo sprawdzić changelog czy w nowej wersji już to naprawiono. Myślę ze takie zorganizowanie działu błędy było by dobrym pomysłem.

Z tymi błędami masz rację, jeden monstrualny wątek nie jest na dłuższą metę sensownym rozwiązaniem. Natomiast nowego działu w tym celu nie co tworzyć, choćby w tym (Nowości) można takie wątki wraz z każdym releasem zakładać. Co też postaram się czynić.