Forum index VCMI Project - Heroes 3: WoG recreated
Forum of the project aiming to recreate best turn-based strategy ever!

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  StatisticsStatistics
RegisterRegister  Log inLog in  AlbumAlbum  DownloadDownload

Previous topic :: Next topic
Miasta przygotowane przez inne za這gi
Author Message
majaczek 

Posted: 2009-05-17, 14:11   Miasta przygotowane przez inne za這gi

Lizard Town

Tow 
Project Lead
VCMI Programmer

Posted: 2009-05-17, 21:37   

Polemizowa豚ym odno郾ie s這wa "przygotowane".

majaczek 

Posted: 2009-05-18, 08:24   

to by przyk豉d. podczas kr鏒kiego szukania znala興em to. mo積a w tym temacie doda inne miasta zewn皻rznych ekip, a dla tow i tow dragon nale篡 decyzja czy je doda czy nie

Warmonger 
VCMI programmer

Posted: 2009-05-18, 17:46   

A to nie by jaki dowcip na prima-aprilis? Ja przynajmniej tak to odbieram.

Nawet najgorszemu wrogowi graj帷emu w Warcrafta nie 篡czy豚ym takiej frakcji ;)
Warmonger, you are the best!

majaczek 

Posted: 2009-05-19, 09:11   

napewno s gdzie lepsze frakcje....
War, naprawd uwa瘸sz 瞠 te jaszczury s takie z貫?

uleslaw 

Posted: 2009-05-19, 11:24   

S:

Wersja by google translate I oryginalna, rosyjska

Kto obdarzony mow naszych wschodnich braci m鏬豚y spr鏏owa si jako porozumie z nimi. Dodanie nowego miasta na pewno wysz這by na dobre VCMI i postrzeganiu tego projektu na arenie fan闚 H3 ;)

P.S. Witam wszystkich. Gratuluj 鈍ietnego projektu i du篡ch osi庵ni耩.

krystian1995 

Posted: 2009-05-19, 18:51   

majaczek wrote:
War, naprawd uwa瘸sz 瞠 te jaszczury s takie z貫?

Czy chcia豚y grac zamkiem w kt鏎ym ka盥a jednostka jest taka sama.Czy w Cytadeli wola豚y Gorgon,Hydr czy Wywern , lub laszczuroludzia maga, jaszczuroudzia giganta i co si jeszcze da wymy郵i.

majaczek 

Posted: 2009-05-19, 20:54   

pasuj do wioski z M&M8 :mrgreen:

val-gaav 

Posted: 2009-05-21, 14:20   

Tow wrote:
Polemizowa豚ym odno郾ie s這wa "przygotowane".

Polemizowa豚ym te odno郾ie jako軼i wykonania. Co jak co ale Bastion czy miasta z HoTA wygl康aj profesjonalnie... a to to totalna amatorszczyzna.

majaczek 

Posted: 2009-05-21, 15:28   

to by tylko przyk豉d...
og鏊nie za這篡貫m ten temat by dawa przyk豉dy, lepsze lub gorsze

Tow 
Project Lead
VCMI Programmer

Posted: 2009-05-22, 00:26   

Przyk豉dy... s ich tuziny, mo瞠 nawet setki. Tylko co po nich?

Cho w sumie... zabawnie by by這 zobaczy szersz list projekt闚. Ciekawe, jak bardzo pora瘸j帷a by豉by jej d逝go嗆. ;-)

Ju od dobrych kilku lat hordy fan闚 bawi si w tworzenie nowych miast. I - p鏦i co - nikt nie udost瘼ni jakich w miar kompletnych owoc闚 swojej pracy, cho熲y samego zestawu grafik. Gdy nawet takowe ju pono s gotowe, to tw鏎cy i tak koniecznie chc je doda do gry zanim cokolwiek wypuszcz ze swych r彗.
Niestety, dodanie nowego miasta wydaje si by bardzo trudne, WoG Team od dawna si z tym zmaga, bez wiadomych mi sukces闚. Zespo這wi od Hoty pono si uda這, ale chyba nie do ko鎍a, skoro ju niby od kilku miesi璚y wszystko jest nieomal dopi皻e na ostatni guzik, a wyj嗆 w 瘸den spos鏏 nie mo瞠.

uleslaw 

Posted: 2009-05-22, 20:44   

Panowie, ale gdyby軼ie og這sili na HC, 瞠 je郵i dostaniecie przygotowany zestaw grafik to do陰czycie miasto do VCMI, to jaki kompletny i ciekawy projekt by si znalaz.

Nie m闚i, 瞠 trzeba to ju og豉sza - jak b璠ziecie gotowi, znudzeni bezczynno軼i i b璠ziecie chcieli zwr鏂i wiele par oczu os鏏 ze spo貫czno軼i HC na Wasz projekt. Ale, pewnie to oczywisto嗆 i od dawna nosicie si z takim zamiarem. :roll:

val-gaav 

Posted: 2009-05-23, 08:51   

@uleslaw:

Ju co takeigo raz napisa貫m (bardzo podobnego), i w tym temacie wypowiedzi by造 bardzo pow軼i庵liwe :
http://heroescommunity.co...11&pagenumber=1

Alee wrote:

Strictly speaking VCMI (in its final builkd; if we see this one of course) will be... Heroes III based on other coding platform.
I'm sure that if VCMI developers decide to include hota town into their project HotA developers won't try to prevent them from it. Moreover they will definitely get hota developers' help if they ask.

http://heroescommunity.co...8&pagenumber=37

Ta wypowied jest bardziej optymistyczna jednak moim zdaniem wi瘯szo嗆 os鏏 nie chce , lub nie jest w stanie zauwa篡 zalet vcmi, (jak chocia瘺y fakt, 瞠 dodanie miast czy innych rzeczy jest o wiele prostsze w vcmi)....

uleslaw 

Posted: 2009-06-06, 13:16   

Wiem, wiem, widzia貫m te tematy. Dlatego s康z, 瞠 co mog這by ruszy, gdyby to tw鏎cy VCMI zadbali ciut bardziej o PR ;)

BTW, http://forum.df2.ru/index...pic=7188&st=120 ten temat, o ile translate.google nie k豉mie, sugeruje, 瞠 i Rosjanie pr鏏owali zrobi co na kszta速 VCMI i sami my郵eli o idei OpenHeroes, chyba nawet zanim zacz瘭i tworzy HoTA (jeden z tw鏎c闚 HoTA si tam wypowiada, a temat nie jest w dziale HoTA).
http://sourceforge.net/pr...group_id=209045 - tutaj nawet przygotowali co do 軼i庵ni璚ia, ale osobi軼ie nie uda這 mi si tego pobra.
Je郵i kto w豉da rosyjskim, m鏬豚y rzuci okiem na te tematy.

Update: Tutaj jest co wi瘯szego do 軼i庵niecia: http://launchpad.net/open...n-win32.tar.bz2

Nie mam zainstalowanego Heroesa aktualnie i nie mam p造t pod r瘯 - m鏬豚y kto sprawdzi c騜 to jest? Ten link pojawi si stosunkowo niedawno. Mo瞠, je郵i stworzyli ju co ciekawego, to byliby ch皻ni do陰czy si do VCMI-teamu? :roll:

Tow 
Project Lead
VCMI Programmer

Posted: 2009-06-06, 19:55   

uleslaw wrote:
Wiem, wiem, widzia貫m te tematy. Dlatego s康z, 瞠 co mog這by ruszy, gdyby to tw鏎cy VCMI zadbali ciut bardziej o PR ;)

PR za nas niczego nie zrobi. Tw鏎cy na razie wol dba o poprawienie b喚d闚 i nowe ficzery. Bez tego nic nie ruszy.
Z promocj wol zaczeka, a VCMI b璠zie bardziej grywalne, zw豉szcza 瞠 obecnie i tak tempo wykrywanie b喚d闚 jest wi瘯sze od naszych mocy przerobowych ;-)

uleslaw wrote:
Nie mam zainstalowanego Heroesa aktualnie i nie mam p造t pod r瘯 - m鏬豚y kto sprawdzi c騜 to jest? Ten link pojawi si stosunkowo niedawno. Mo瞠, je郵i stworzyli ju co ciekawego, to byliby ch皻ni do陰czy si do VCMI-teamu?

Ha, konkurenci.
Odno郾ie do陰czania do nas, to ju t kwesti poruszano w rosyjskim w徠ku, kt鏎y podlinkowa貫 i tw鏎cy nieodmiennie twierdzili, 瞠 z naszym kodem nie chc mie nic wsp鏊nego, bo jest ужасный (paskudny) i r騜ne takie. Wol napisa w豉sny, 豉dny, z u篡ciem biblioteki Qt (a u nas twierdzono, 瞠 opengl jest nie do嗆 przeno郾y...). Od zera.
No i nie zamierzaj implementowa WoG-a (czy jego element闚), a jedyne czysty SoD.

C騜, mo瞠 ich kod jest 豉dniejszy (cho mo積a dyskutowa...), ale za to naszego jest много. Ich projekt jest gdzie na poziomie zaawansowania VCMI 0.2 - a nawet wyra幡ie mniej. Nie tylko rozw鎩 idzie im wolniej ni VCMI w owym czasie, ale maj wyra幡 tendencj spadkow.
Mam prze鈍iadczenie, 瞠 za p馧 roku tw鏎com si znudzi. Jak nie - 篡cz im powodzenia w nadrabianiu dwuletniego op騧nienia, jakie maj wzgl璠em nas. Nawet je郵i wydaje mi si to zb璠nym wynajdywaniem ko豉 na nowo. Ich czas, ich wola...

Oba projekty s otwarte, tak wi璚 mog na siebie wp造n望 jedynie korzystne.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: