Forum index VCMI Project - Heroes 3: WoG recreated
Forum of the project aiming to recreate best turn-based strategy ever!

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  StatisticsStatistics
RegisterRegister  Log inLog in  AlbumAlbum  DownloadDownload

Previous topic :: Next topic
A może appka dla Windows Phone?
Author Message
hokus_pokus 

Posted: 2015-04-29, 19:17   A może appka dla Windows Phone?

Witam!

Ostatnio kupiłem tablet z Andkiem i odkryłem VCMI - świetny pomysł.

Natomiast jestem ciekaw, czy może planujecie wersję dla Windows Phone? Jako że posiadam telefon z tym systemem, to jestem ciekaw...O Blackberry już nawet nie pytam ;)

Zdarza mi się czasem trochę programować...co prawda sam takiej appki dla Windowsa nie napisałbym sam, natomiast jeśli macie to w planch i potrzebowalibyście pomocy to sądzę, że mógłbym się wam przydac.

bodziowolf

Posted: 2015-05-03, 15:18   Re: A może appka dla Windows Phone?

hokus_pokus wrote:
Witam!

Ostatnio kupiłem tablet z Andkiem i odkryłem VCMI - świetny pomysł.

Natomiast jestem ciekaw, czy może planujecie wersję dla Windows Phone? Jako że posiadam telefon z tym systemem, to jestem ciekaw...O Blackberry już nawet nie pytam ;)

Zdarza mi się czasem trochę programować...co prawda sam takiej appki dla Windowsa nie napisałbym sam, natomiast jeśli macie to w planch i potrzebowalibyście pomocy to sądzę, że mógłbym się wam przydac.

Windows Phone 7 raczej odpada chyba, że ktoś będzie na tyle szalony żeby przepisać grę do C# + XNA.
Windows Phone 8 jest w zasięgu, więc jeżeli posiadasz odpowiedni telefon to powinno Ci się udać coś zdziałać. Jedynym problemem będzie z przepchnięciem tego przez sklep a nie wiem czy posiadacze WP8 doczekali się możliwości instalacji aplikacji spoza sklepu. Dobrym punktem wyjścia będzie port Androidowy gdzie autor rozwiązał kwestie innych ścieżek dostępu i niektórych API.

BTW czy w WP10 nie mają już wejść tzw. Universal Apps, co pozwoli na tą samą implementację gry na PC tablecie i telefonie? Ogólnie to czekam na fajne zastosowanie Cortany w VCMI xP.

hokus_pokus 

Posted: 2015-05-08, 02:31   

Na win7 nikt już nie pisze appek.

Niby racja, ponoć marketplace WIndowsa jest bardziej restrykcyjny niż Google Play, choć myslę, że udałoby się.

Poczytałem o tych Universal Apps, fajna opcja - wreszcie Microsoft udostępnił odpowiednie narzędzia. Szkoda, ze trzeba czekac na Win10.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: