Oficjalny Heroes of Might and Magic 3 HD

Słuchajcie, mam do was poważne pytanie:

Ubisoft właśnie ogłosił robienie oficjalnej reedycji HD Heroes of Might and Magic 3.
Więcej informacji
tutaj - facebook.com/MightandMagic/ … 88/?type=1
i tutaj - bit.ly/homm3-hd

Moje pytanie: czy nie macie strachu, że przyjdzie zły pan z Ubi i zacznie grozić sądem? Jakby nie patrzeć fakt dostępności VCMI jest dla nich jakimś tam zagrożeniem.
Niedawno podobnie zrobiło CCP Games w odniesieniu do fanowskiego remake’a Vampire The Masquerade Bloodlines (więcej info na ten temat tutaj - yetiograch.pl/gry/r-i-p-project- … arada-2-0/ ), a oni nie są raczej znani z irytowania fanów.

I na koniec BARDZO przepraszam, za to, że zaczynam od takiego posta na forum. Obiecuje poprawę i dalszą aktywność.

Gdybym miał zdefiniować słowo “niespodziewane”…
I ten port na tablety.

Przecież namawiamy do kupowania oryginalnej wersji GoG. A jak jeszcze ktoś kupi do tego wersję HD, to zysk będzie podwójny :wink:

Mam dziwne wrażenie, że generujecie GOGowi połowę sprzedaży wśród “świadomych” graczy

Właśnie tu jest pies pogrzebany, że z punktu widzenia Ubi VCMI to bardziej zagrożenie niż szansa. Oni chcą dać multiplayera, wy też to obiecujecie. Wy dajecie grafę HD, oni też… I tak dalej.

Przy czym wy jesteście za free (+ koszt HoMM 3 z GOG.com), a oni śpiewają pieniążki za to. Dlatego mogą się bać, że pozbawicie ich zysków z wersji HD i będą ganiać was z baseballem :X