[Modding] Dodawanie nowych miast

Serdecznie wszystkich witam bo to mój pierwszy post choć od dłuższego czasu śledzę temat.

Przesiedziałem ostatnio kilka wieczorów nad systemem dodawania nowych miast i moim zdaniem jest rewelacyjny. W połączeniu z systemem bonusów pozwala stworzyć na prawdę ciekawe miasta pełne jednostek o interesujących właściwościach. Mam dwie propozycje o które można by to wzbogacić a które mam nadzieje są wykonalne.

Pierwsza to możliwość dodania więcej niż jednej istoty przy pojedynczym ulepszeniu budynku
Dla przykładu:

obecnie mamy “x”, “y”, “z”] gdzie z możemy rekrutować na 3 poziomie budynku

a mogło by być np “x”], “y”, “z”]] gdzie y i z możemy rekrutować już na drugim poziomie

Rozwiązanie takie daje po prostu większe możliwości modowania.

Druga propozycja to dodanie do budynku wymagań w stylu budynek “A” postawić można jeśli nie mamy zbudowanego budynku “B”

Witamy na forum i dziękujemy za słowa pochwał! :slight_smile: (Jestem bardzo próżny, pochwały są ważne.)

Nie widzę jakichś fundamentalnych przeszkód, jedno i drugie powinno dać się zrealizować. Z drugim nieco więcej żonglerki. Trudność polega na znalezieniu kogoś, kto to zrobi. :stuck_out_tongue:
Najlepiej, jakbyś przetłumaczył to i wrzucił na angielski dział — dodawanie miast to działka Ivana.

Albo po prostu “x”, “y”,“z”]] — mamy możliwość rozróżniania stringa od wektora i specyficznego ich traktowania.

PS. To możemy liczyć na nowe miasto? :->

Myślę, że tak:) Nad jednym ciągle pracujemy:)