Heroes Chronicles

Ja bym chciał poinformować albo właściwie spytac co to jest??? homm5.info/viewpage.php?page_id=277 czy coś to daje prócz nowych kampanii?

Heroes Chronicles to seria czterech (w ogóle, to było ich chyba 8, ale w Polsce wydano pierwsze 4) samodzielnych kampanii. Nie wymagały zainstalowania H3, nie pozwalały na grę w normalne scenariusze, nie dało się ich odpalić na zwykłym H3. Powiązane były fabularnie postacią głównego bohatera - Tarnuma.
Na moje oko typowe produkty z serii “jak jeszcze raz wyciągnąć od graczy kasę za to samo”. Ale wtedy 3DO już chyba popadało w kłopoty.

Posty wydzielam.

to wyszło chyba jak nie mieli już kasy z czwórki

Czwórka wyszła w 2002 roku, zaś Kroniki były wypuszczane w latach 2000 - 2001.
Tak więc raczej starali się dotrwać do momentu uzyskania kasy z czwórki :wink:

Oj z czwórki dużo kasy nie dostali :wink:

Ogólnie HC to komercha, że aż boli - sześć razy płacić równowartość H3, a w zamian dostać ledwie 8 kampanii, kilka obrazków w menu i 6 portretów?

Ale poza tym naprawdę dobre i dopracowane kampanie - 8 map każda (nie licząc WT i FM), mnóstwo tekstów i eventów (dobrych tekstów i eventów), ciekawa historyjka i dokończonych sporo urwanych wątków. Szkoda tylko, że kompletnie nic nie dodaje.

Jak ktoś chce se kupić to
allegro.pl/item409898011_heroes_chronicles_pl_4_plyty_.html

Wiesz tą gierke już wolę ściągnąć ;p

Link usunięty przez moderatora

Bardzo proszę o nieporpagowanie piractwa na tym forum. Heroes Chronicles jest dziełem objętym prawem autorskim. Jak ktoś chce mieć, to polecam zakup.

Podobno komuś z JB udało się połączyć dwie dodatkowe kampanie (The World Tree i The Fiery Moon) do pozostałych, będących połączonych w Antologię, tylko że nie chce ujawnić nikomu jak to zrobił

OK więc zachęcam do kupienia gierki w EMPIKU ;p

Tym bardziej, ze kosztuje 15 zl, a to w sumie zadna kasa.

Po co kupować kampanie do zwykłego Heroesa 3, jeżeli w internecie jest mnóstwo 100 razy lepszych map i kampanii do WOGa za darmo?

Mapki z ERM są super.Nigdy niegram w kampanie roe bo niczym się nie różnią od zwykłych map.AB i Sod Ma już lepszych herosów ale to też nie zachęca

Jeśli ktoś chce te kampanie, to są one dostępne na stronie “Kwasowej Groty” - można je zainstalować, o ile ma się którąś z zakupionych wcześniej wspomnianych kampanii Heroes Chronicles (Podbój podziemi, Wojownicy pustkowi, Szarża smoków lub Władcy żywiołów). Są one oczywiście po angielsku. Także na tej stronie można ściągnąć wszystkie 8 kampanii HC (jako pliki h3c) przystosowanych do grania w SoD, tylko bez portretów Tarnuma. Także one zostały wyeksportowane z angielskiej wersji dodatków.

Nie wiem, jak z prawami autorskimi, ale skoro kampanie te są już od dawna dostępne na tamtej stronie, to chyba można je spokojnie ściągać. :stuck_out_tongue:

Dlatego nie podaję bezpośredniego linka…