Problemy z forum

  1. czasami nie pozwala wysłać posta zalogowanej osobie (mówi o błędnym CAPTCHA, a tego nie ma w menu edycji)

Czasami tak się dzieje, gdy za długo piszesz takiego posta - wtedy zostajesz wylogowany i pojawia się taki komunikat. Czas między ostatnią akcją a wylogowaniem ot chyba z 10 - 15 minut, więc spokojnie można przekroczyć, gdy piszesz coś dłuższego lub na chwilkę przerwiesz sobie pisanie i np. pójdziesz zrobić sobie herbatę.

Jakby ktoś nie zauważył to nie da się zarejestrować bo nie widać obrazka weryfikującego. Odświeżalem parę razy stronę, próbowałem różnymi przeglądarkami i nic. Zróbcie coś z tym please.

Bo to nie z obrazka trzeba przepisywać. Klucz to “VCMI”. Po prostu spamboty zaczęły przesadnie dawać się we znaki. Na razie działa idealnie.
Wywaliłem ze strony portalowej formularz szybkiej rejestracji, bo tam faktycznie nie było niezbędnego wyjaśnienia.

2 . Post AlienXa w temacie “Mała pomoc dla mnie, kompilacja” jest zaznaczony jako nieprzeczytany ,chociarz był przeze mnie czytany.

Edit : Teraz mój post jest oznaczony jako nieprzeczytany :mrgreen: