The Forge

Co wy na to, by w VCMI dodać miasto The Forge? Jeśli ktoś się jeszcze z nim nie spotkał zapraszam do lektury: acidcave.net/forge.php (nie, nie mam z tym portalem nic wspólnego).
Myślę że dodało by to projektowi popularności, bo wiele osób starało się przywrócić to miasto do H3. Wiem że problemem może być grafika, więc jeśli ktoś mnie zapozna z wymaganiami i standardami obrazów do H3 to chętnie coś podziałam, ewentualnie gdybym nie dał rady na forum jest przecież z tego co wiem grupka grafików :sunglasses:. Poza tym na w/w stronce jest (na dole) troszkę grafik.

Proszę o opinie. Enjoy :wink:

Z tego co wiem, to zestaw grafik nie jest ani kompletny, ani publicznie dostępny. Poza tym to jest raczej dobra propozycja dla modów, które się nie pojawią w przewidywalnej przyszłości. Więc na razie nic z tego - ale później, kto wie?

Owszem nie jest kompletny, ale można go dokończyć. A poza tym proponuję to bo można zwiększyć tym popularność projektu, a nie będzie to duże odejście od początkowych założeń - forge przecież miało być oficjalnie.

[size=84]Sorry again to trespass Polish territory, but I just wanted to point out that Forge is and will always remain a delicate subject. I’ve seen lots of polls and flamed threads on this subject over the past 8 years. Unlike other ideas for mods which just have or don’t have fans, the Forge also has a pretty large group of so-called “haters”. So while VCMI should eventually provide support for whatever mods, it’s a bit risky to focus on it, or even advertise anything but the fact that such support will be there. Luckily (maybe) the graphics and the rest are not there to have them already integrated, as I have my doubts that such thing would boost the popularity of the project. Perhaps for some even the contrary…

[no need to reply to this post; pls continue the discussion in Polish] ;)[/size]

Więc może zrobić Forge jako taki mały opcjonalny addon do VCMI, by pokazać że ma on możliwość prostego dodawania nowych miast/jednostek.

no na tym mody polegają… jak ktoś będzie chciał to dorobi, wg mnie to jest zbyt ryzykowne i lepiej dodać coś co się na pewno wszystkim spodoba

Obecnie nie ma takiej możliwości i jej dorobienie nie jest planowane na najbliższe miesiące (stawiałbym najwcześniej na drugi kwartał przyszłęgo roku, zapewne później).