Miesiecznik WoH

A czy ten Black Moses posiada jakiś email, bo nie używam żadnych komunikatorów, bo mi system (za przeproszeniem) pieprzą, co ty na to?

To najlepiej bedzie jak ja go poinformuje o tym

Tak byłoby najlepiej, bo wtedy będzie wiedział od kogo dostał wiadomość i nie potraktuje tego jako spamu albo głupiego dowcipu.

Poślizg był, ale zawsze lepiej późno niż wcale. Ale doskonale wiem, jak ciężko jest dotrzymać zapowiedzianego terminu ukończenia czegoś. :wink:
Dziękuję Majerowi za artykuł o VCMI, wywiad ze mną i dobre słowo! Pozdrów całą redakcję :slight_smile:

Easter Egg pewnie :stuck_out_tongue:

A następny numer. Kiedy jest planowana jego premiera ?

Nie mam pojęcia trzeba też przyznać że na polskiej scenie H3 też nie dzieje sie tyle rzeczy by pisac o tym np. co tydz

Tylko mam nadzieję, że będzie już bez takich niespodzianek.

Może to jest Easter Egg, ale samo w sobie budzi niesmak typu niefrasobliwości i niedbalstwa ze strony redacji (sorry Majer :mrgreen: ).

Ja jestem tylko redaktorem daje tekst oni go ogladaja i wrzucaja hehe

A to miesięcznik nie powinien wychodzić co miesiąc? :wink:

Ale sporo dzieje się na światowej, np. Creature Contest VI ruszył, Two Islands uruchomiło nową stronę, a 20. ma się pojawić fanowski patch do NU.

Mam nadzieję, że okażę się tu niesprawadliwym krytykantem, ale odnoszę wrażenie, iż aktywność tego zespołu koncentruje się głównie na otwieraniu kolejnych stron. Widział ktoś jakieś nowe owoce ich prac w ciągu ostatnich miesięcy?

A przy odrobinie zaangażowania temat się zawsze znajdzie, zwłaszcza, że projektów wciąż pod dostatkiem. Scena H3 nie jest wcale aż taka cicha, by nie bylo o czym pisać :wink:

Działalność TI dopiero niedawno została wznowiona i musi się nieco “rozkręcić”. :wink:

A jest planowana jakaś ALFA wersja :question:

Jeżeli kiedykolwiek będzie planowana,to z pewnością Altair poinformuje o tym wydarzeniu fanów na stronie TI

A chociaż wiadomo, czy ich strona działa, czy można ją podać do wiadomości publicznej?

Strona Two Islands obecnie działa i znajduje się pod tym adresem: twoislands.org/ .

Witam dawno mnie nie było. Tutaj macie link to zassania następnego miesięcznika
black.webd.pl/liga/Downloads … News_5.zip I powiedz mi ktoś jaki macie postęp w tworzeniu VCMI

Jak na razie dość niewiele. W miarę działające czary (frenzy, shield, air shield, bless, curse, bloodlust, weakness, stone skin, prayer, jednopolowe czary zadajace obrażenia), animacja wody, trochę AI do bitew, trochę zaimplementowana wersja dla rozdzielczości 1024x768 i to chyba wszystko.

Majer, gratulujemy wydania kolejnego numeru!

Odnośnie kolejnej wersji, w planach jest głównie dodanie wsparcia dla opcji wczytywania/zapisywania gry. Jest dość ogromny i trudny ficzer.
Przy okazji sporo drobnych poprawek, możliwe także, że przy jakiejś okazji dodam wsparcie dla kilku nowych obiektów.

Prace nad 0.7 trwają długo i jeszcze trochę potrwają, ale za to będzie to wersja wnosząca zdecydowanie najwięcej nowości ze wszystkich dotychczas upublicznionych!

Wiem że odkopuje stary temat,ale mam pytanie : czy Miesięcznik będzie kontynuowany czy umrze ?