WoG i rozdziałka

WItam
Chciałem se popykac na lapku w WoG’a i mam problem
Da się coś zrobić aby jakoś to wyglądało na 1280*800?
Jakaś pseudo zmiana rozdziałki? Aby byly "czarne pasy’ albo jak wlaczyć gre w oknie

Grę w oknie się włącza/wyłącza klawiszem F4. Niestety, WoG do działania w oknie wymaga ustawienia 16-bitowych kolorów. Jeśli masz więc 32 bity, będziesz musiał wcześniej zmienić ustawienia.
Nic innego zrobić się obecnie nie da.

tak przpyszczałem, choć na viscie dałem wylącz hiper-duper dpi dla high reslotion i jakos to wyglada

Jak już mówimy o rozdzielczości to będzie można w vcmi używać rozdzielczości 1024x768 na pełnym ekranie? Z tego co pamiętam to normalnie w Heroes III była rodzielczość 800x600, lecz w oknie dało się ustawić 1024x768. Dobrze mówię?

Tak, będzie można.

Obawiam się, że nie; rozdzielczość 800x600 była jedyną dostępną. Dlatego też jest trochę roboty z dodaniem wsparcia dla większych rozdzielczości - nie mamy dla nich oryginalnych grafik. [Ale już wszystko jest na dobrej drodze :slight_smile: ]

Tzn? Macie jakieś dojścia do grafik w większych rozmiarach czy chcecie je zeskalować?

Edit: Masz rację. Właśnie wgrałem Heroesy i sprawdziłem. Nie wiem skąd mi się takie bzdury w głowie wzięły. Zaraz potestuję to wasze VCMI.

Będzie to mniej więcej realizacja wariantu II przedstawionego tu: [forum.vcmi.eu/t/wieksze-rozdzielczosci/63/54)

Miłej zabawy życzę :wink: