[Android] vcmi wywala

Witam, mam problem. Mianowicie pobrałem vcmi for android i włączyłem. Wyskoczyło ‘Data’ not found. Are you sure you installed VCMI correctly?
VCMI for Android will now terminate.
Note: VCMI data files should be installed to data/data/is.xyz.vcmi/files. Wrzuciłem wszystkie pliki z heroes 3 złota edycja do tego folderu i dalej nic. Pobrałem drugą wersje “vcmi”, gdzie nie wyskakuje taki błąd ale gdy klikam przy pierwszym menu programu OK to wywala aplikacje. Wrzucałem pliki do folderu z aplikacją i robiłem nowe foldery i dalej nic, wywala. Posiadam SGSa 3.

Nie mam Andoida i prawie nikt na tym forum go nie użyuwa, ale widzę pewną nieścisłość:

VCMI nie potrzebuje wszystkich plików, tylko folderu data.

Zrobiłem teraz tak jak pan mówił, zainstalowalem od nowa vcmi zwykłe, po uruchomieniu utworzyl mi sie folder app-data/eu.vcmi i ta mam foldery data itp. Wrzuciłem data z gry i uruchomilem apke. Wybrałem internal storage i po wcisnieciu ok cos u gory sie laduje i wywala aplikacje. Probowalem tez specyfy directory wpisuje tam /app-data/eu.vcmi okej i w speify command line parameters nie wiem za bardzo co wpisac, takze nic nie wpisywalem i dalej wywala apke. Prosiłbym o pomoc.