Miesiecznik WoH

No to już nie do mnie jakby to sie na Akademii Wojny pojawiło to inna sprawa. Jak ktoś podał linka skąd wziął rar’a lub autora nie ma problemu a jak nie to troche chamskie jest.

A wywiad już napisany :question:

ta w tym numerze będą moje 2 teksty z czego się ciesze :slight_smile:

Chyba macie znowu opóźnienie

Tak małe i niby 20 ma wyjsc juz na pewno ale zobaczymy

Już wyszło.Artykuł fajny .Może chociaż 1 osoba się zarejestruje na Forum.

black.webd.pl/liga/Downloads/Woh_Monthly_News_4.zip

Wlasnie mialem napisac ze wyszlo. Artykul sie podoba to sie ciesze

Tylko szkoda że wyszło tak późno

Majer, a czy przy “produkcji” miesięcznika posiadacie jakiegoś korektora? Bo właśnie na stronie 14 zauważyłem coś takiego:

A na wyrazach od “Wojowników” do “pewno” jest umieszczone białymi literami takie zdanie: “Mafioss gra w Tibię”. I nawet tego nie da się w ogóle jakkolwiek zaznaczyć.

A rzeczywiście coś jest ale to już nie do mnie ja tylko jestem redaktorem z takim czymś do Black Mosesa jak chcesz moge ci dać jego gg

A czy ten Black Moses posiada jakiś email, bo nie używam żadnych komunikatorów, bo mi system (za przeproszeniem) pieprzą, co ty na to?

To najlepiej bedzie jak ja go poinformuje o tym

Tak byłoby najlepiej, bo wtedy będzie wiedział od kogo dostał wiadomość i nie potraktuje tego jako spamu albo głupiego dowcipu.

Poślizg był, ale zawsze lepiej późno niż wcale. Ale doskonale wiem, jak ciężko jest dotrzymać zapowiedzianego terminu ukończenia czegoś. :wink:
Dziękuję Majerowi za artykuł o VCMI, wywiad ze mną i dobre słowo! Pozdrów całą redakcję :slight_smile:

Easter Egg pewnie :stuck_out_tongue:

A następny numer. Kiedy jest planowana jego premiera ?

Nie mam pojęcia trzeba też przyznać że na polskiej scenie H3 też nie dzieje sie tyle rzeczy by pisac o tym np. co tydz

Tylko mam nadzieję, że będzie już bez takich niespodzianek.

Może to jest Easter Egg, ale samo w sobie budzi niesmak typu niefrasobliwości i niedbalstwa ze strony redacji (sorry Majer :mrgreen: ).

Ja jestem tylko redaktorem daje tekst oni go ogladaja i wrzucaja hehe

A to miesięcznik nie powinien wychodzić co miesiąc? :wink:

Ale sporo dzieje się na światowej, np. Creature Contest VI ruszył, Two Islands uruchomiło nową stronę, a 20. ma się pojawić fanowski patch do NU.