Kampanie

Tak widać na przykład w kampanii przebudzenie bogów że upchali tam tyle Ermu ile się da i tak to za dobrze nie wygląda.Ale kampania czas p-r-z-y-g-o-d-y jest super .Jest w niej mnie Ermu a jest i tak lepsza pod względem tekstów ,zadań i wszytkiego
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

[size=75]/Pozwoliłem sobie wydzielić wątek, offtop był to bezczelny. Przy okazji - umieszczanie wielu emotikon w rzędzie jest IMHO w złym guście - Tow/[/size]

Mnie tam kampanie nie bawią przeszedłem całą erathie z pół Sod i pare misji w Armagedonie.Ja w H3 gram tylko dla przujemności pochodzenia i walki na mapkach ( w szczególności losowych) najchętniej z kumplem czy bratem by zabić czas ;p ,a nie jak w przypadku innych gier gdzie liczy się fabuła.

Dokładnie, losowe mapy to potęga tej gry, mój ulubiony tryb gry, a jeszcze jak sie gra ze znajomymi :slight_smile:

W kampanie, grałem kiedyś tylko w podstawce heroes 3 i nawet całej nie ukończyłem, jakoś nie podchodzą mi te kampanie.

Może jak został wydzielony ten temat to może napiszemy jaką byście chcieli kampanie w VCMI.Czy przed lub po zagładzie Antagrichu.

Właśnie dlatego lubię Heroesy .Tu nawet jak skończysz kampanie masz mapę losową albo scenariusze. Np. przejdziemy Gothica i co mamy z nim robić :question: Grać od początku czy wyrzucić do kosza :question: Choć fabuła też jest super. :slight_smile:

Raczej chciałbym widzieć kampanię, w której nie dochodzi do zniszczenia Antagoritchu.

Antargrichu

Antagarichu.

Trudna ta nazwa :laughing:
Mogła by być jeszcze że akcja dzieje się parę milionów lat po zniszczeniu wszystko się ustabilizowało tylko trzeba stworzyć nowych herosów bo nikt nie żyje 1000000 lat