The Forge

Hmm nie chę nic mówić, ale Forge to właśnie MIASTO PRZYSZŁOŚCI.
Nie wiem jak wy ale ja marzę po prostu o nowym zamku w H3 już nie ważne czy to będzie Forge, Egipski Bastion czy co innego byle było a nawet jeśli mi się nie spodoba to od czego jest skrypt blokady miast ;p

Albo moglibysmy sprobowac jego maila (zapewne siedzi na stronie EA, gdzies) i zapytac go do zrobienia ostatniej rzeczy dla H3, stworzenia patcha ktory by zastapil Confluxa Forgem…
:neutral_face:
co myslicie ?

Myślimy, że mimo że mamy tego maila, to nic z tego, bo:
a) JvC nie jest grafikiem.
b) gdyby grafiki oryginalne wyciekły, ktoś by się tym zainteresował.
c) zrób to sam.

Chciałbym was poinformować, iż na stronie JB pojawiła się informacja, że… udało się skompletować pełną grafikę do Forge’a. A oto i info: heroes.net.pl/nowina/2827.html

szkoda że nie ma tam grafik stworów, ale…
MAMY PEŁNE GRAFIKI MIASTA WRAZ Z POZYCJAMI HURRA!!!

mam nadzieje że VCMI zapewni wsparcie :slight_smile:

Po opadnięciu euforii okazało się, że niekompletne i brzydkie grafiki w praktyce nie posuwają żadnego z projektów Forge do przodu.

Nie deprecjonowałbym znaczenia tych grafik. Czy są brzydkie, czy nie można się spierać, natomiast ich forma nie jest żadną nowością ani zaskoczeniem - jak to wygląda wiadomo było z od dawna znanych screenów.
Przełomem jest to, że mamy po raz pierwszy w publicznym obiegu kawałek oryginalnego Forge, a nie jakieś tego zjotpegowane popłuczyny. Może to będzie impuls do sprawnego stworzenia w miarę pasujących pozostałych grafik - jednostek, murów, itd.

Nic prostszego. Złóż defy, wygeneruj obwódki i pola. A potem otwórz podfolder config/ i pobaw się plikami buildings*.txt. Tam jest niemal wszystko, czego potrzeba do obsługi układu budynków w ekranie miasta. :wink: