Parę pytań na początek

Witam wszystkich!

O VCMI dowiedziałem się parę lat wcześniej i mam szczerą nadzieję że projekt jeszcze nie umiera(inaczej bezsensu piszę ten post)…
Powróciłem wspomnieniami do heroesa i chciałbym jakoś pomóc w wolnym czasie :slight_smile: .

W C++ jakieś doświadczenia już mam, więc z chęcią pomógłbym w weekendy udoskonalać i pisać nowy kod.
Na początek mam pytanie odnośnie dopisywania nowych funkcjonalności, mianowicie czy jest jakaś granica której nie wolno przekroczyć?
Na przykład jeśli bym miał ochotę napisać parę nowych zdolności dla jednostek, czy mogą bez problemu zostać w vcmii jako choćby dodatek dla moderów? Czy jest tutaj jakaś aktualna lista rzeczy planowanych do zrobienia? Jeśli tak to gdzie?

Wiem że trochę przynudzam i pewnie nikomu już się nie chce odpowiadać na takie pytania.
W każdym razie może się na coś przydam, pozdrawiam!

Podaj mi tu na forum w prywatnej wiadomości jakiegoś maila to wyślę ci na niego zaproszenie do miejsca gdzie komunikują się członkowie VCMI.

Podobnie jak w poście nierozpoczynającym watek, chciałbym dołączyć do załogi. Wysłałem pw do użytkownika powyżej, lecz kto wie czy jest to aktualne. Gdzie się zgłosić?

Wysłałeś tam gdzie trzeba, odpisałem i wysłałem zaproszenie na slacka :d